KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14733230
nr 1473 3230
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. 1950-tal, monograsignerade, yttermått inklusive ram: 50x58 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:57:59
100 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr